Білім ошағына тартқан тарту

Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы жалпы орта білім беру мектебіне Павлодар мемлекеттік университеті 5897 дана кітап, оқушыларға сабақта қолдану үшін 5 дана компьютер, 20 парта мен 40 орындық, 5 сөре сыйға берді. Сонымен қатар, университет атынан мектебіміз ақиық ақын Сұлтанмахмұт Торайғыровтың өмірі мен шығармашылығына арналған стендімен жабдықталды. Стенд оқушылардың ақын шығармашылығын тереңірек танып білуіне зор үлесін қосады.

Қазақтың жақсы қасиеттерінің асылы-жомарттық, кеңпейілдік. Халық даналары «Кең болсаң, кем болмайсың»,- деп айтып кеткен. Ол адамға қызмет қылып, жақсылық жасауға жақын жанға тән сипат. Жомарт болу -өзіңде барды әр адаммен шын жүректен бөлісу. Осындай кең пейілдерін танытуға үлес қосқан С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің ұжымы болды.

Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университет ұжымына мектеп ұжымы, оқушылары және ата-аналар тарапынан өз ризашылығымызды білдіреміз.