«Елбасы медалі»

Тұңғыш Президенті - Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев жастар жылының аясында дарынды балаларды қолдау үшін «Ел үміті» бастамасын ұсынған еді. «Елбасы медалі» жобасының мақсаты жастардың интеллектуалды және шығармашылық дамуына ықпал жасау, ұлттық мәдениет пен дәстүрлерді тану және мұқтаж жандарға көмек көрсету жолында елдің белсенді жастарының басын біріктіру, қолдау болып табылады.

Бүгінгі күні Павлодар облысы бойынша жалпы 167 жеңімпаз болса, Баянауыл ауданы бойынша 7 оқушы қола медальмен марапатталды. Олар: Павлодар мемлекетік педагогикалық университет колледжінің 2 курс студенті Мұзданова Диана Бақытжанқызы, Академик Қаныш Сәтбаев атындағы мектеп-балабақша оқу-тәрбие кешенінің 11-сынып оқушысы Әнуарбекова Диана Арғанатқызы, Зейтін Ақышев атындағы жалпы орта білім беру мектебінің 10-сынып оқушысы Қабдолла Ділнәз Сайлауқызы, Зейтін Ақышев атындағы жалпы орта білім беру мектебінің 10-сынып оқушысы Қайратова Әсел Әсетқызы, Шәкен Айманов атындағы жалпы орта білім беру мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы Қайыржан Айдана Серікқызы, №2 Майқайың жалпы орта білім беру мектебінің 11-сынып оқушысы Оспанова Айдана Жанатқызы, №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебінің 11-сынып оқушысы Мүлікқызы Әйгерім. Оқушыларымыз биік белестерді бағындыра берсін!