ROBOPOLIS -2022

Жуырда 21 мамырда Павлодар қаласында мектепке дейінгі, мектеп оқушыларының арасында Евразия Университетімен робототехника федерациясын дамыту «ROBOPOLIS -2022» чемпионаты өтті. Чемпионатта Павлодар облысында 200- ден астам талапты да талантты оқушылар өз командаларының жеңісі үшін сынға түсті.

14-18 жас аралығында өткен СУМО категориясы бойынша қатысқан

9-сынып оқушысы Марат Райымбек пен 8-сынып оқушысы Баян Қасиет І орынды иеленсе, 11- сынып оқушысы Тұранәлі Лаура мен 10-сынып оқушысы Махмутов Ерхан жүлделі ІІ орынды қанжығаға байлады.

10-14 жас аралығында өткен осы категория бойынша қатысқан 6-сынып оқушысы Казтаев Қазбек пен 5-сынып оқушысы Назымхан Ернар І орын алып жеңімпаз атанды.

Бұл командалық жарыс болғаннан кейін топтағы 11-сынып оқушысы Тұранәлі Лаура «оза шауып, бәйге алды». Жарыстың соңғы кезеңінде топ жарған Лаурамыз Павлодар инновациялық Еуразиялық университетінің       AITI саласы бойынша грант иегері атанды. Жетекшісі Аюпов Аскар Хамзаұлы.